Chirurgia stomatologiczna

Bezboleśnie i komfortowo

Chirurgia stomatologiczna

Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Pacjenci w naszych gabinetach dentystycznych mogą liczyć na pełną diagnostykę oraz wprowadzenie leczenia, którego celem będzie przywrócenie zdrowego i ładnego uśmiechu. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny sprzęt, który pozwala chirurgom na przeprowadzenie bezpiecznych i komfortowych dla pacjenta zabiegów.

 

Wiele osób na myśl o wizycie u chirurga stomatologicznego odczuwa stres, a nawet strach. Otóż warto pamiętać, że współczesna stomatologia to nowe metody leczenia i innowacyjne urządzenia stosowane nie tylko w chirurgii, ale i implantologii, protetyce, czy ortodoncji. Duże znaczenie ma również doświadczenie naszych specjalistów, którzy od wielu lat wykonują zabiegi związane nie tylko z uzębieniem – chirurgia stomatologiczna to także działania na dziąsłach i kościach.

 

Usuwanie zębów mądrości u chirurga stomatologicznego

Jednym z częstszych zabiegów wykonywanych u chirurga stomatologicznego jest usuwanie ósemek, czyli tzw. zębów mądrości. Ósemki są ostatnimi zębami w łuku i niestety powodują u pacjentów wiele problemów. Przyczyną jest ich późne pojawienie się, kiedy w łuku nie ma wystarczającego miejsca, aby mogły się prawidłowo rozwinąć. Do gabinetu zgłaszają się pacjenci z zatrzymanymi ósemkami, czyli zębami, które częściowo pozostały w kości lub rosną pod nieodpowiednim kątem, naciskając na inne zęby. Wiąże się to z dużym dyskomfortem. Nasi specjaliści wykonają bezpieczną ekstrakcję zębów stałych i pomogą pacjentowi pozbyć się uciążliwych dolegliwości.

Zapraszamy Państwo do umówienia wizyty w jednym z białostockich gabinetów dentystycznych.

 

Specjaliści wykonujący usługę

lek. stom. spec. stom. zach. z endo.

Paula Hościłowicz-Sajda

lek. stom. spec. stom. zach. z endo.

Anna Borkowska-Chwieśko

lek. stom. spec. stom. zach. z endo.

Karolina Iwan-Filarska

dr hab. n. med. spec. chir. twarzowo - szczękowej

Jan Borys

dr n. med. spec. chir. szczękowo-twarzowej

Ewa Gołdowska - Milewska

lek. dent. spec. chir. szczękowo-twarzowej

Piotr Wierciński

lek. stom.

Agnieszka Lulewicz

Gabinety wykonujące usługę

Gabinet

Fabryczna

39

Gabinet

Zagórna

2A

Zadzwoń do nas Umów wizytę

©2024 Hościłowicz Stomatologia

Polityka cookies

Wykonanie: Onepix. | DRE STUDIO

×